Merkato

Oyarzabal ka shumë pretendentë, Sociedadi gati të rrisë çmimin

Manchester City i shtohet listës së klubeve që interesohen për “yllin” e Real Sociedadit, Mikel Oyarzabal, pasi edhe Paris Saint Germain dhe Borussia e Dortmundit kanë kohë që e ndjekin me interes futbollistin, i cili në këtë fillim sezoni ka realizuar 4 gola.

Konkurrenca mes klubeve pritet të jetë e “zjarrtë” në merkaton e janarit, ku me shumë mundësi për kartonin e futbollistit do të hapet një ankand.

Momentalisht, spanjollët e Sociedadit, për ta lënë të lirë lojtarin, kërkojnë rreth 86 milionë euro, por duke parë konkurrencën e ashpër mes klubeve pretendente për afrimin e Oyarzabal, drejtuesit baskë mund të pretendojnë një shumë  më të madhe.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency