Premier League

Ozil jashtë skuadre, Arteta: Më vjen keq, askush se meriton diçka të tillë!

Mesut Ozil po kalon një nga periudhat më të errta të karrierës së tij. Mesfushori turko-gjerman i cili është në skadencë kontrate me Arsenalin dhe do të largohet në verën e vitit 2021, është lënë jashtë listës së lojtarëve të federuar në Premier League dhe Europa League. Kjo është arsyeja që Ozil nuk ka luajtur asnjë minutë me Arsenalin në këtë sezon. Edhe trajnerit Mikel Arteta i vjen keq për situatën në të cilën ndodhet Ozil. Trajneri i Arsenalit në një intervistë deklaroi se nuk është e drejtë që një futbollist i skuadrës së tij të mos ketë mundësinë të stërvitet dhe të zbresë në fushë me pjesën tjetër të ekipit, askush nuk e meriton diçka të tillë nënvizoi Arteta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency