Bundesliga

Pa Championsin, Brandt largohet nga Bayer Leverkusen

Bayer Leverkuseni ka edhe një ndeshje në dispozicion për të provuar shanset për një vend në Champions League sezonin e ardhshëm. Në rast dështimi, duket se lojtarët kryesorë mund të largohen. I pari pritet të jetë Julian Brandt, i cili ka një klauzolë largimi vetëm 25 milionë euro.

Talenti 23-vjeçar ka shumë admirues dhe një prej tyre është Jurgen Klopp, i cili e pëlqente që kur drejtonte Dortmundin. Drejtuesit e Leverkusenin duan të rinovojnë kontratën me qëllim rritjen e klauzolës, por Brandt ka vendosur si kusht kualifikimin në Champions League.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency