Boks

Pacquaio duhet të presë, McGregor ka plane të tjera

Kohët e fundit janë shtuar zërat se po negociohet një tjetër ndeshje boksi mes Many Pacquaios dhe Connor McGregorit, por ka qenë vetë ky i fundit që ka deklaruar se ka plane të tjera.

Në një intervistë të dhënë së fundi, McGregor ka deklaruar se karrierën si boksier dëshiron ta lërë në pritje për momentin, sepse ka në plan një ndeshje në MMA.

“Një tjetër duel me Pacquaion? Për momentin kam në plan një tjetër ndeshje, një luftë të vërtetë. Përballja e radhës do të jetë në MMA”, tha McGregor.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency