Connect with us

Hi, what are you looking for?

EURO 2024

Euro 2024

Në një intervistë për Bild, Uli Hoeness, presidenti aktual i Bayernit, ka rrëfyer se është një adhurues i madh i futbollit të Luis de...

Euro 2024

Eric Cantona, legjendë e Manchester United dhe Francës, është mahnitur nga Spanja në Euro 2024. Sidomos nga Lamine Yamal, i cili vetëm pak ditë...

Euro 2024

“Gjibraltari është Spanjë”, ishte një nga koret që zgjodhën Alvaro Morata dhe Rodri për të festuar fitimin e Euro 2024 përpara turmës së zjarrtë...

Euro 2024

Jehona e finaleve të Kampionatit Europian “Gjermani 2024” vazhdon ende edhe pas përfundimit të saj mbrëmjen e 14 korrikut. UEFA ka përzgjedhur së fundmi...

MERKATO

Inzaghi pëlqen Rodriguez, Interi në kërkim të një mbrojtësi të majtë

Merkato

Interi vijon të mbetet në kërkim të një mbrojtësi të majtë, për të zëvendësuar kanadezin Tajon Buchanan, i cili do të mungojë deri në...

Bundesliga

Vetëm pak ditë më parë, Matthijs de Ligt dukej vërtet një hap larg veshjes së fanellës së Manchester United, sot gjërat kanë ndryshuar. Negociatat...

Merkato

Roma rrit ofertën për Matias Soulé. Verdhekuqtë, të cilët tashmë e kanë arritur marrëveshjen me argjentinasin për pagën, i paraqitën Juventusit një ofertë të...

Merkato

Amadou Onana është një lojtar i ri i Aston Villas. Mesfushori ndërkombëtar belg i bashkohet skuadrës nga Birminghami pas paraqitjes mbresëlënëse tek Evertoni dhe...

VENDI

Conference League

7 skuadrat shqiptare mësuan sot kundërshtarët e raundit të tretë në Conference League, me shortin që u hodh në Nyon të Zvicrës. Ballkani, skuadra...

Conference League

Arbin Zejnullai nuk do të jetë i gatshëm për Egnatian në ndeshjen e parë të turit të dytë në Conference League. Kampionët e Shqipërisë...

Conference League

Skuadrat shqiptare do të mësojnë sot kundërshtarët e raundit të tretë në Conference League, me shortin që do të hidhet në Nyon të Zvicrës...

Kategoria Superiore

Bylisi vazhdon të përforcohet në këtë merkato verore, për të qenë gati për sezonin e ri futbollistik, që në nis më 18 gusht. Skuadra...

KOMBËTARE

Featured

Rubin Kazan e nis me fitore sezonin e ri të Premier League-s ruse, ku protagonistë në tre gola të fitores 2-4 ishin dy shqiptarë,...

Kombëtare

Rey Manaj është bashkuar përsëri me Sivassporin. Sulmuesi lushnjar kaloi një sezon spektakolar në Superligën turke, teksa u shpall golashënuesi më i mirë i...

Kombëtare

“Të jesh trajneri i kombëtares angleze është ndër detyrat më të vështira në botë“, thekson Trent Alexander-Arnold, mbrojtësi i djathtë i Liverpoolit. I cili...

Futboll

Krenaria e Kombit, Kombëtarja e Shqipërisë do të rikthehet në fushën e lojës duke nisur nga shtatori, me synime të reja e me qëllimin...

SOT NË SUPERSPORT