Connect with us

Hi, what are you looking for?

Advertisement

ANGLI

Merkato

Perr Schuurs, qendërmbrojtësi i Torinos, po kërkohet nga klube të rëndësishëm brenda dhe jashtë Italisë. Holandezi po spikat me “Demat” dhe në të shkuarën...

La Liga

Real Madrid është në kërkim të një portieri të dytë, pasi Thibaut Courtois është i paprekshëm. Spanjollët duan një për të zëvendësuar Andriy Lunin,...

La Liga

Julian Nagelsmann nuk është më trajneri i Bayernit, pavarësisht se 35-vjeçari ishte në garë për triumfin në kampionat dhe Champions League. Drejtuesit e kampionëve...

Premier League

Leeds United është në kërkim të një sulmuesi dhe në listën e tyre të objektivave është Che Adams. Futbollisti 26-vjeçar është pjesë e Southampton...

Advertisement

FUTBOLL

Futboll

Legia e Varshavës, pjesë e së cilës janë edhe dy futbollistë shqiptarë, Jurgen Celhaka dhe Ernest Muçi, e ka shfrytëzuar pauzën e kampionatin për...

Roma kthen mbrapsht Wijnaldum Roma kthen mbrapsht Wijnaldum

Merkato

Roma ka vendosur të mos ushtrojë të drejtën e blerjes për mesfushorin Georgino Wijnaldum, pasi përveç 8 milionë eurove që kërkon PSG-ja, duhet të...

Merkato

Marko Grujic, mesfushori serb i Portos, është kthyer në një objektiv për disa klube të mëdha. Pas Manchester United, për shërbimet e tij interesohet...

Merkato

Në merkaton e fundit të dimrit, në Itali mediet insistuan deri në ditën e fundit për një shkëmbim Kessie-Brosovic mes Barcelonës dhe Interit. Diçka...

Advertisement

KOMBËTARE

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Kombëtare

Në datën 29 mars do të nisë aventura e kombëtares së minifutbollit në Kampioantin Evropian, ku kuqezinjtë do të tentojnë që të arrijnë kualifikimin....

Sylvinho dërgon "spiunët" në Pragë Sylvinho dërgon "spiunët" në Pragë

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon programin stërvitor për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, atë ndaj Polonisë në Varshavë, mbrëmjen e të hënës. Në...

Euro 2024

Ylber Ramadani po bën shumë mirë në Skoci tek Aberdeen dhe e ka merituar ftesën e trajnerit Sylvinho për ndeshjen ndaj Polonisë. Shqipëria luan...

Advertisement

Kategoria Superiore

Kategoria e Parë

Flamurtari i Vlorës feston sot 100-vjetorin e krijimit të klubit. Të shumta kanë qenë urimet për kuqezinjtë, një ndër skuadrat më të njohura dhe...

Flamurtari i beson Diego Longos Flamurtari i beson Diego Longos

Kategoria e Parë

Flamurtari gjen menjëherë pasuesin e Marceloo Troisit në pankinë. Vlonjatët kanë vendosur t’i besojnë pankinën italianit Diego Longo, i cili sezonin e kaluar drejtoi...

Kategoria e Parë

23 marsi i vitit 1923 shënon themelimin e klubit të Flamurtarit, një prej skuadrave më të vjetra e me më shumë traditë në futbollin...

Kategoria e Parë

Tifozët e Flamurtarit nuk e kanë kapërdirë lehtë humbjen shtëpiake me Dinamon, që e zbriti skuadrën kuqezi në vendin e tretë në Kategorinë e...

Advertisement

Futboll

Neymar u ka kërkuar drejtuesve të Paris Saint Germain të mos lejojnë largimin e Lucas Mourës, por pavarsisht dëshirës së sulmuesit, gjasat janë që...

Advertisement