Gossip

Paige Spiranac, golfistja seksi që ndezi polemikat

Caktimi i Paige Spiranac për të prezantuar lojtarët pjesëmarrës në turneun e golfit “Dubai Dessert Classic” ka ngjallur polemika të shumta.
Spiranac është golfiste profesioniste dhe një “yll” në Instagram, por asnjëherë nuk ka marrë pjesë në turnetë madhorë të këtij sporti.

Ajo kritikohet se është përzgjedhur për ta kryer këtë detyrë jo për meritat sportive, por sepse ka mbi 1 milion ndjekës në Instagram.
Gjatë 40 viteve të fundit, prezantimi i turneve të rëndësishëm bëhej nga Ivor Robson, por ai utërhoq, duke ia lënë vendin Paige Spiranac, vendim ky u kundërshtuar me forcë nga shumë sektorë të golfit botëror.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency