Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Pak minuta te Barça, Sporting-u pranë mbrojtësit Bellerin

Hector Bellerin nuk po kalon aspak një situatë të mirë në Barcelonë. Kjo pasi ish-mbrojtësi i Arsenal dhe Betis ka luajtur pak minuta këtë sezon dhe pothuajse është zhdukur nga harta e trajnerit Xavi.

Për këtë arsye, Bellerin mund të largohet dhe mediet spanjolle bëjnë me dije për një interesim të Sporting-ut.

Skuadra nga Lisbona ka avancuar në bisedime me lojtarin dhe tani në orët e fundit të merkatos gjithçka mund të ndodhë, pasi Barcelona nuk pritet të bëhet pengesë.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...