Serie B

Palermo zgjedh Stellonen, De Biasi vijon të mbetet pa punë

Skuadra e Palermos ka vendosur të shkarkojë nga puna trajnerin aktual Bruno Tedino, për t’i besuar stolin Roberto Stellones, në javët e mbetura të këtij sezoni në Serinë B.

Vendimi erdhi menjëherë pas humbjes në Venecia, teksa presidenti i siçilianëve, Maurizio Zamparini vendosi të sjellë një tjetër trajner, për të shkundur skuadrën në këtë sprint final të sezonit.

Kujtojmë që Palermo renditet në vendin e 3-të të Serisë B dhe është plotësisht në garë për t’u rikthyer në Serinë A, ndërsa nga nesër, stërvitja do të drejtohet nga Roberto Stellone.

Paraditen e sotme mediat italiane renditën edhe ish trajnerin e Shqipërisë, Gianni De Biasin si favorit për të marrë drejtimin e siçilianëve, por duket se në fund ka fituar kandidatura e Stellones.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency