Serie A

Pallotta: Zaniolo nuk shitet! Ai dhe Pellegrini, e ardhmja e Romës

Nicolo Zaniolo është njeriu i momentit te Roma, por edhe në futbollin italian, pasi dopieta kundër Portos ka konfirmuar edhe njëherë vlerat e larta të djaloshit, që iu bashkua verdhekuqve vetëm këtë verë, p[asi u përfshi në operacionin që çoi Nainggolan te Interi.

Për mesfushorin është zgjuar interesi i shumë klubeve, me në krye Juventusin që është gati të paguajë shifra të larta për kartonin e tij, por presidenti i Romës, James Pallotta theksoi se nuk do të tundohet nga ofertat në drejtim të tij.

“Zaniolo po kalon një moment fantastik, duke shpërblyer maksimalisht besimin e shoqërisë dhe të teknikut. Kam dëgjuar se interesohen shumë klube, por ai do të qëndrojë gjatë te Roma. Ai bashkë me Pellegrinin janë e ardhmja e klubit tonë dhe këtë po e tregojnë nga java në javë. Dëshirojmë të ndërtojmë një skuadër fituese, duke nisur pikërisht nga elementë si këta”, deklaroi Pallotta.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency