Ligue 1

Pamela Anderson braktis darkën e Marseilles dhe polemizon me klubin

Pas ngjarjes dramatike të shkaktuar nga zjarri mbi katedralen e Notre Dame në Paris, shumë njerëz dhe organizata janë organizuar për të mbledhur foto, për rikonstruksionin sa më shpejt të saj.

Një nga klubet e futbollit më aktivë në këtë drejtim ka qenë edhe Olympique Marseille, që së fundi kishte organizuar edhe një darkë gala me futbollistët e skuadrës, për të mbledhur donacione për rikonstruksionin e Notre Dame.

E ftuar ka qenë edhe aktorja e njohur amerikane, Pamela Anderson, në krah të qendërmbrojtësit francez Adil Rami, por ish ylli i Baywatch, nuk e ka pëlqyer aspak iniciativën e klubit francez dhe është larguar nga darka.

Në një reagim në Twitter, Pamela Anderson theksoi se do të ishte shumë më mirë që ato 100 mijë euro të mbledhura në darkën gala, të shkonin për fëmijët e uritur dhe të pastrehë në Marseille, sesa për rikonstruksionin e Notre Dame.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency