Ligue 1

Pamje që të bëjnë të qeshësh, ish-milanisti ngatërron numrin që mbante në fanellë

Skenë komike dhe momente gazmore në ndeshjen e Ligue 1, Monaco-Amiens. Në minutën e 82-të të takimit, gjyqtari katërt ngriti tabelën që tregonte se numri 14 duhet t’ia linte vendin numrit 22. Në këtë pikë, ish-milanisti Tiemoué Bakayoko përshëndeti dhe duartrokiti publikun, duke shuar në vijën anësore për ndërrimin. Në fakt, e kuptoi me vonesë se nuk mbante veshur fanellën më numër 14 (e ka mbajtur gjithmonë kur luante me Chelsea-n dhe Milanin), por atë me numër 6.

Pasi e kuptoi gabimin, vetëm lojtari shpërtheu me të që qeshura, para se të përshëndeste ish-interistin Keita Balde, njeriu që kishte numrin 16 e që duhej të ulej në stol, për t’i bërë vend shokut të tij Jean-Kévin Augustin. Pamjet u bënë shumë shpejt virale, duke nxitur edhe reagimet lojtarëve të tjerë të Monacos, Cecs Fabregas: “Vetëm Baka mund ta bënte një gjë të tillë. Nuk po ndalem së qeshuri,  të dua vëlla!”

Bakayoko u përgjigj me tre “emoji” me lot, e më pas shkroi me humor: “Ma riktheni numrin tim 14, ju lutem!”

https://twitter.com/i/status/1203741834490593280

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency