Serie A

Pandev zyrtarizon tërheqjen nga futbolli në fund të sezonit!

Nga Maqedonia e Veriut u tërhoq pas pjesëmarrjes për të herë të parë në një kampionat europian me kombëtaren e vendit të tij, pikërisht pas Euro 2020, ndërkohë që me Genoan vendosi të rinovonte deri në verën e vitit 2022. Megjithatë koha kur Goran Pandev do të varë këpucët në gozhdë nuk është e largët, pasi vetë sulmuesi ka njoftuar tërheqjen e tij nga futbolli i luajtur në fund të këtij sezoni. Në një intervistë për Corriere Dello Sport, Pandev ka komentuar edhe vendimin e tij.

“ Vazhdova të luaja edhe për një tjetër sezon dhe e bëra këtë për tifozët. Fansat e Genoas gjithmonë më kanë mbështetur dhe meritojnë mirënjohjen time. Duhet të falenderoj edhe presidentin Preziosi që më bindi të qëndroja, pork y është sezoni im i fundit në futbollin e luajtur. E ardhmja? Nuk e kam menduar ende, por me siguri që nuk do të bëhem trajner, e shoh veten më shumë në rolin e drejtuesit për të vlerësuar të rinjtë”, theksoi në fund të fjalës së tij Goran Pandev.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency