Kupa e Italise

Pankartë dhe kore në nderim të Mussolinit, tifozët e Lazios e teprojnë

Mbrëmjen e sotme do të përcaktohet finalistja e parë e Kupës së Italisë, teksa në “San Siro” do të luhet sfida e kthimit mes Milanit dhe Lazios.

Megjithatë në Milano gatishmëria e forcave të sigurisë është rritur ndjeshëm, pasi tifozët ultras të Lazios kanë shpalosur një parrullë në mbështetje të Mussolinit dhe kanë kënduar kore mbështetëse ndaj ish liderit fashist.

“Nderim Mussolinit”, shkruhej në pankartën e shpalosur nga bardhekaltrit në rrugën Buenos Aires, shumë pranë Piazzale Loreto, në kryeqytetin italian.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency