Gossip

Paola Canas, fansja “hot” e Kolumbisë në Botëror

Paola Canas është një modelet më seksi dhe më të famshme në Kolumbi. Ajo është nëna e një djali 4-vjeçar ndërsa në Botërorin Rusi 2018-të do të jetë një nga fanset më speciale të përfaqëseses kolumbiane me Los Cafeteros që do të kenë një motiv më shumë për të shkuar sa më larg në kompeticionin e verës së ardhshme. Por edhe pse është fanse e James Rodriguez me shokë e mrekullueshmja Paola ka një pikë të dobët për një tjetër sport që nuk është futbolli. Paola pëlqen shumë golfin por edhe sportet ekstreme pasi është e apasionuar pas surf-it. Gjithsesi në Botërorin e Rusisë, bukuroshja Canas do të jetë nga fanset më hot të hot të Kolumbisë

To Top