Lajme

Paqe mes pilotëve të Red Bull

Paqe mes Daniel Ricciardo dhe Max Verstappen. Gara e radhës e Formula 1, në pistën Hungarisë rezervoi një surprizë të pakëndshme për pilotin australian, Ricciardo, i cili pas një kontakti me shokun e tij të skuadrës së Red Bull, Max Verstappen, u detyrua të braktiste garën që në xhiron e parë, pasi i dëmtoi pjesën e radiatorit.
Australiani është nxehur shumë për atë cka ndodhi, madje ai i ka kërkuar Verstappen që t’i kërkojë ndjesë për dëmin e shkaktuar. Një verpim i tillë nuk ka munguar ana e belgut, gjest të cilin e ka konfirmuar dhe Daniel Ricciardo në profilin e tij në Twitter, ku thekson se Max i ka kërkuar ndjesë për këtë incident të ndodhur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency