La Liga

Paqe në derbin e Sevillas, fitore minimale për Valencian e Atl. Madridin

Në javën e parafundit të La Ligës, Atletico e Madridit fitoi me rezultatin minimal 0-1 ndaj Getafes, duke blinduar vendin e dytë të renditjes. Një gol i shënuar nga Koke në minutën e 8’ mbeti në fuqi deri pas vërshëllimës përfundimtare të arbitrit të takimit, duke bërë që skuadra e Simeones të marrë 3 pikët.

Derbi mes Betisit dhe Sevillës prodhoi plot 4 gola dhe shumë raste e spektakël, por në fund të dy skuadrat ndanë nga një pikë në barazimin 2-2. Në Andaluzi ishte Betisi që kaloi i pari në avantazh, ndërsa më pas Sevilla arriti të përmbysë rezultatin, por sfida u barazua sërish nga pritësit.

Fitore minimale mori edhe Valencia në transfertën katalane ndaj Gironës, ndërsa Villareali mposhti 2-4 Deportivo La Corunën, duke siguruar një vend në edicionin e ardhshëm të Europa Leagues.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency