Bundesliga

Paqe në Hanover, nis me barazim java e 13-t

Hanover dhe Shtutgart ndanë nga një pikë qetësie në Bundesligë, pas 90 minutave të ekuilibruara në të gjitha aspektet dhe jo vetëm në rezultat. Vendasit megjithatë regjistruan ndeshjen e 3-të pa fitore dhe pse nga dy humbjet radhazi ishte një lloj përmirësimi për ekipin e drejtuar nga Breitenreiter. Shtutgart shfrytëzoi në maksimum një pasiguri të portierit Tschauner për të marrë epërsinë në minutën e 24-t me Asanon. Hanover megjithatë nga ky moment krijoi më tepër por nuk pati shënjestrën e duhur përpara portës dhe golin e gjeti vetëm me anë të një 11-metërshi, të cilin e finalizoi me sukses Fullkrug në minutën e 76-të. Ky I fundit ishte dhe njeriu ndeshjes pasi ishte hedhur në fushën e lojës vetëm në pjesën e dytë për Hanover. Me këtë pikë të marrë Hanover dhe Shtutgart qëndrojnë në mesin e artë duke patur një distancë sigurie me zonën e ftohtë të renditjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency