Serie A

Paqe në Xhenova, Samp e Torino ndajnë nga 1 pikë

Ka përfunduar në barazim 1-1 ndeshja e parë e javës së 23-të të Serisë A, mes Sampdorias dhe Torinos. Torreira shënoi i pari për vendasit, ndërsa Acquah u kundërpërgjigj në minutën e 25-të, për të vendosur barazimin që nuk do të prishej deri në fund.

Vlen të përmendet se Torino luajti për disa minuta me 10 futbollistë, pas kartonit të kuq, të marrë nga Acquah, që solli edhe protestat e trajnerit Mazzarri. Gjithashtu, në këtë takim u rikthye nga dëmtimi edhe Belotti, që luajti për 20 minuta, por pa mundur të lërë shenjë.

Seria A do të vijojë me ndeshjen Inter-Crotone, që do të startojë në orën 20:45 dhe do të transmetohet në Supersport 2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency