Merkato

Paqueta nuk bind as Piolin, Leonardo gati ta marrë në Paris

Lucas Paqueta nuk po arrin të gjej një vend titullari te Milani dhe aventura e tij me fanellën kuqezi mund të përfundojë një vit pas ardhjes së tij në Milanello. Mesfushori brazilian nuk po ambientohet me futbollin italian dhe nuk po përmbush pritshmëritë që drejtuesit dhe tifozët kishin ndaj tij.

Pas një nisje të ngadaltë me trajnerin Giampaolo, edhe nën drejtimin e Piolit, Paqueta nuk po arrin të bëhet pjesë e rëndësishme e formacionit dhe kështu e ardhmja e tij është vendosur seriozisht në pikëpyetje.

Për 22-vjeçarin vazhdon të interesohet Paris Saint Germain, ku drejtori sportiv Leonardo, i njëjti që e solli në Milano e kërkon edhe te parizienët. Për ta lënë të lire futbollistin, Milani kërkon 30 milionë Euro, shumë kjo që e ndihmon të rregullojë disi bilancin negativ.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency