Serie A

Paqueta shndërrohet në çështje, kërkon të mos grumbullohet nga Pioli

Pas një viti në skuadrën e Milanit, Lucas Paqueta nuk ia ka dalë të fitojë një vend fiks në formacion, por së fundi është shndërruar në një çështje te kuqezinjtë.

Kjo pasi Paqueta nuk ka bindur aspak si me Giampaolon, ashtu edhe me Piolin, ndërsa ndryshimi i skemës ka bërë që fantazisti brazilian të përfundojë në pankinë.

Së fundi braziliani u dërguar në spital, pas disa problemeve me ankthin, ndërsa ndonëse mjekët dhanë miratimin që Paqueta të vijojë normalisht përgatitjet, vetë mesfushori nuk ka të njëjtin mendim.

Ai i ka kërkuar trajnerit Pioli që të mos grumbullohet për ndeshjen e radhës në kampionat, me arsyetimin se nuk ndihet gati fizikisht dhe psikologjikisht, por dyshimet janë se vendimi i tij lidhet me merkaton.

Kjo pasi Paqueta kërkohet nga Paris Saint Germain dhe Leonardo është gati të paguajë 30 milionë euro për të marrë në kryeqytetin francez të njëjtin lojtar që solli te Milani një vit më parë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency