Europa League

Paraeliminatoret, edhe Prishtina mëson kundërshtarin

Pas shortit të paraeliminatoreve të Champions League, u hodh edhe shorti për të njëjtin raund të Europa Leagues. Me mjaft interes pritej të mësohej kundërshtari me të cilin do të përballet Prishtina në këtë raund, dhe që është Europa FC e Gjibraltarit.

Kështu kryeqytetasit mund të konsiderohen me fat, pasi do të kenë përballë një kundërshtar tejet modest, që në letër është më se i kalueshëm. Më herët edhe Drita kampione e Vala Superligës mësoi kundërshtarin e saj në paraeliminatoret e Champions Leagues.

Gjilanasit do të përballen me FS Santa Coloman, një tjetër skuadër modeste nga Andorra, duke pasur edhe ata shumë shanse që të kalojnë fazën gjysmëfinale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top