Champions League

Parashikimi pesimist i Mourinhos, Ronaldo dhe Messi jashtë Champions-it

Në prag të ndeshjeve të kthimit të fazës çerekfinale të Ligës së Kampionëve, Jose Mourinho ka folur për “Russia Toady”, ku është munduar të komentojë situatën në ndeshjet përkatëse.

Portugezi ka veçuar Liverpoolin, si skuadrën e vetme që shkon e qetë në transfertën ndaj Portos, ndërsa në tre takimet e tjera, ka paralajmëruar surpriza.

“Në këtë fazë çdo skuadër ka shanset e saj për t’u kualifikuar. Përveç Liverpoolit, të tre ndeshjet e tjera nuk kanë favoritë, pasi po flasim për vetëm 90 minuta dhe gjithçka mund të ndodhë. Mund të eliminohet Juventusi, por mund të mos ia dalë as Barcelona. Sa i përket Manchester City-t, them se do kualifikohet, por kam shumë dyshime mbi këtë opsion”, tha Mourinho.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency