Merkato

Paredes i bashkohet fushatës për të bindur Messin: Shpresoj te vijë te PSG

Pasi Leonardo pranoi haptas interesimin për Lionel Messin dhe Pochettino tha dëshiron më të mirët, nga radhët e PSG vazhdojnë politikën e mesazheve drejtuar Leo Messi. Këtë herë, ishte bashkëkombësi i “Pleshtit”, Leandro Paredes, i cili foli për këtë temë.

“Është e natyrshme që gjithkush e do Messin në ekipin. Çdo lojtar apo trajner e dëshiron atë. Shpresojmë, vendimi mbetet i tij,” – tha Paredes në Paris, i intervistuar nga gazeta Olé.

“Është diçka që Leonardo dhe presidenti i klubit tonë me siguri do të merren për të bindur Leon të vijë”.

Paredes është i qartë se “vendimi është i tij dhe shpresoj që të zgjidhë më të mirën karrierën e tij. Shpresojmë që të bashkohet me ne”.

Argjentinasi në këtë mënyrë bashkohet me fushatën për të bindur Messin të nënshkruajë me PSG-në, nëse nuk rinovon për Barça.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency