Kupa e Italise

Parma eliminon në fund Frosinonen, sfidon Romën në 1/8-at

Një penallti e realizuar në minutën e 92-të nga braziliani Hernani kualifikoi Parmën në raundin e 1/8-ave të Kupës së Italisë aty ku skuadra emiliane do të ketë përballë Romën. Me Kastriot Dermakun në fushë që nga minuta e parë, Parma mposhti me rezultatin 2-1 Frosinonen e Alessandro Nestas në një ndeshje në të cilën trajneri D’Aversa kishte aktivizuar shumë lojtarë të stolit sidomos në mesfushë dhe sulm. Sfida u zhbllokua nga Luca Siligardi në minutën e 20-të ndërkohë që Trotta në minutën e 71-të barazoi shifrat. Goli i kualifikimit për Parmën erdhi nga Hernani në minutën e 92-të.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency