Merkato

Parma ka një “xhevahir” që e kërkojnë klubet e mëdha angleze

Dejan Kulusevski është një nga lojtarët më të rinj të talentuar në Serinë A. Suedezi, i cili luan te Parma, por i huazuar nga Atalanta, po mahnit me paraqitjet e tij, duke tërhequr vëmendjen e shumë klubeve të mëdha, jo vetëm në Itali.

Trajneri i Interit, Antonio Conte, ishte i pari që shprehu interes për ta patur 19-vjeçarin në skuadër, ndërkohë që lista e klubeve që dëshirojnë shërbimet e tij tashmë është zgjeruar. Sipas mediave angleze, lojtari me origjinë maqedonase pëlqehet shumë nga Manchester United dhe trajneri Solskjaer, që është gati t’i ofrojë Atalantës 40 milionë euro për kartonin e tij. Gjithashtu edhe Arsenali është duke monitoruar ecurinë e 19-vjeçarit dhe pritet që së shpejti të formulojë një ofertë për të.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency