Miqesore

Partizani bind edhe ndaj Antalyaspor, shënon Bardhi!

Tjetër provë pozitive e Partizanit në tokën turke. Të kuqtë barazuan 1-1 edhe në miqësoren e dytë në Antalya këtë herë përballë skuadrës vendase të Antalyaspor. Trajneri Gega e nisi ndeshjen me lojtarët ku me përjashtim te Belicas dhe deri diku Mensah nuk luante asnjë nga titullarët. Antalyaspor zhbllokoi shifrat shumë shpejt që në minutën e 2-të me Sinik, megjithatë kryesuesit e Superiores nuk pësuan të tjerë gola në pjesën e parë për t’u kthyer më të fortë në fushë në fraksionin e dytë. Gega hodhi në fushë një pjesë të mirë të titullarëve dhe vetëm disa sekonda nga fillimi i pjesës së dytë Partizani barazoi rezultatin me golin e Jurgen Bardhit. 15-herë kampionët e Shqipërisë iu afruan golit të fitores me Trashin por tentativa e tij nga goditja standarte u ndal nga portieri vendas. Një provë e mirë e Partizanit edhe në këtë miqësore ndaj një skuadre dukshëm më të fortë që mban vendin e 6-të në Superligën turke, me trajnerin Gega që mori sinjale pozitive nga të tijtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency