Kategoria Superiore

Partizani hap dyert e “Selman Stërmasit” për femrat dhe fëmijët

Partizani ka vendosur të hapë dyert e stadiumit “Selman Stërmasi” për femrat dhe fëmijët e moshës nën 14 vjeç në takimin me Lushnjën që do të zhvillohet të mërkurën.  Në një njoftim për në faqen zyrtare, klubi i kuq sqaron se për këtë kategori hyrja do të jetë falas në tribunat C1, C2, D1, E, F, G1 dhe G2.

Biletat që do të shpërndahen falas do të jenë të personalizuara dhe mund të tërhiqen në pikën e shitjes pranë “Selman Stërmasit” nga ora 09:00 e kësaj të marte.

Ndërkohë çmimet e biletave në tribunat respektive të stadiumit “Selman Stërmasi” do te jenë:

Biletat në tribunat A1, A2 dhe B1, B2 do të kushtojnë 500 Lekë.

Biletat në tribunat C1, C2, D1, E, F, G1, G2, H1 dhe H2 do të kushtojnë 200 Lekë.

Tifozëria kuqe do të ketë në dispozicion tribunat A1, A2, B1, B2, C1, C2, D1, E, F, G1 dhe G2.

Tifozëria mike do të ketë në dispozicion tribunat H1 dhe H2.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency