Futboll

Partizani i Beogradit fiton me 2 penallti, gati për Skënderbeun

Partizani i Beogradit u rikthye te fitorja në kampionat duke i dhënë sinjal Skënderbeut se në Elbasan Areana do luajë për të marrë maksimumin ndaj korçarëve të Enjten e ardhshme. Dy penallti nga një për secilën pjesë të realizuara nga Soumah dhe Tosic i mjaftuan skuadrës kryeqytetase për të marrë 3 pikët në transfertën ndaj Radnik dhe për ta ngushtuar sërish në -4 disavantazhin ndaj Crvena Zvezdës që kryeson kampionatin serb pas 12 javëve të para. Në këtë sfidë trajneri i Partizanit, Miroslav Dukic la pushim shumë pak lojtarë titullarë, duke luajtur me formacionin më të mirë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency