Kategoria Superiore

Partizani i plotë, rikuperohen Asani dhe Brown!

Kompletohet Partizani. Për ndeshjen e radhës në kampionat atë ndaj Skënderbeut të dielën, Ilir Daja do ketë në dispozicion të gjithë grupin e futbollistëve, pasi sëfundmi janë rikuperuar nga dëmtimet respektive dhe kanë dalë në stërvitje edhe Jasir Asani dhe sulmuesi xhamajkan Brian Brown. Ish-lojtari i Aik nuk ka qenë në dispozicion të Dajës që pas ndeshjes ndaj Kukësit ku pësoi një dëmtim muskular, ndërkohë që Brown u dëmtua në sfidën e Kupës së Shqipërisë ndaj Apolonisë, teksa u zëvendësua në minutën e 87-të, duke munguar në përballjet e kampionatit ndaj Laçit dhe Apolonisë. Rikuperimet e Asanit dhe Broën vinë fill pas atyre të Brojës dhe Cordeiro Melos, me Dajën që për ndeshjen e radhës ndaj Skënderbeut dhe derbin ndaj Tiranës do të ketë të plotë të gjithë grupin e futbollistëve.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency