Kategoria Superiore

Partizani me lajm të madh, Çinari shlyen pezullimin, FIFA jep “ok”-in për aktivizimin

Lajm shumë i rëndësishëm nga Partizani në prag të derbit të kryeqytetit me Tiranën. Klubi i kuq më në fund ka marrë “ok”-in e FIFA-s për aktivizimin e Eraldo Çinarit, i pezulluar muaj më parë për shkak të parregullsive në transferimin e tij te të kuqtë. Në njoftimin e Partizanit sqarohet se “se pas korrespondencave të vazhdueshme me FIFA-n, kjo e fundit ka pranuar kërkesat e klubit për të lejuar aktivizimin e lojtarit Erald Çinari, me efekt të menjëhershëm. Për sulmuesin e kuq periudha e pezullimit konsiderohet e shlyer dhe tashmë Çinari ka rifituar të drejtën për të luajtur ndeshje zyrtare me Partizanin.”

Sulmuesi shkodran tashmë është vlerë e shtuar në organikën e kuq, me trajnerin Ilir Daja që do të ketë në dispozicion një element shumë cilësor në fazën e avanzuar, ku shtohet konkurrenca dhe alternativat. Mbetet për t’u parë nëse 24-vjeçari do të japë kontribut për të kuqtë këtë të enjte, në derbi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency