Kupa e Shqiperise

Partizani jep njoftimin e rëndësishëm për tifozët, kërkon përmbysjen e madhe ndaj Besëlidhjes!

Partizani ka nevojë për mbështetjen e tifozëve në sfidën e kthimit të raundit të 1/8-ave të Kupës së Shqipërisë ku do të tentojë përmbysjen e madhe ndaj Besëlidhjes. Sfida mes të kuqëve dhe lezhjanëve do të luhet të mërkurën në orën 13:30 në stadiumin Elbasan Arena, pasi në Selman Stërmasi do të luajë Tirana ndaj Kastriotit. Klubi i Partizani pasi ka zyrtarizuar stadiumin se ku do të luhet kjo ndeshje ka dhënë edhe lajmin e madh për tifozët pasi hyrja në Elbasan Arena do të jetë falas për të gjithë fansat e kuq. Partizani ka nevojë për një mbështetje të madhe nga ana e tifozëve pasi do të tentojë të përmbysë humbjen 3-0 të ndeshjes së parë.

Njoftimi i Partizanit:

“Demat” kanë një mision të vështirë dhe për ta përmbushur duhet shumë ndihma e tifozëve, që me mbështetjen e tyre të zjarrtë mund të karikojnë lojtarët të japin maksimumin për të fituar thellë kundër lezhjanëve. Për ta plotësuar këtë komponent drejtuesit e kampionëve të Shqipërisë njoftojnë se tifozët, që dëshirojnë të ndjekin ekipin të mërkurën nuk do të kenë nevojë për një biletë, pasi hyrja do të jetë falas.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency