Futboll

Partizani me pasoja nga Kupa, dëmtohet Boldor

Eliminimi në Kupën e Shqipërisë nga Besëlidhja ka lënë pasoja te Partizani, që përveç turpit që doli jashtë nga kompeticionit nga një skuadër e Kategorisë së Parë duhet të bëjë llogaritë edhe pa mbrojtësin rumun Deian Boldor. Shtatlarti i prapavijës së Partizanit u dëmtua 10 minuta përpara fundit në sfidën ndaj lezhjanëve duke i lënë të kuqtë me një lojtar më pak në fushë pasi Adolfo Sormani i kishte kryer të treja zëvendësimet. Boldor shqetësimin e kishte në kavilje dhe gjasat janë që të mos jetë diçka e lehtë, pasi u pa të dilte nga fusha me ndihmën e stafit. Shenjat e para nuk duken pozitive, por diagnoza e saktë do të zbulohet pas një kontrolli të specializuar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency