Kategoria Superiore

Partizani “ndez” kryeqytetin (Foto)

Dy javë më parë siguroi matematikisht rikthimin te titulli kampion pas 26 vitesh, ndërsa pasditen e sotme, pas përfundimit të ndeshjes me Kukësin, Partizani mori edhe zyrtarisht trofeun, pas një ceremonie të organizuar në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Festa shpërtheu, ku pas parakalimit të lojtarëve dhe ngritjes së trofeut nga kapiteni Alban Hoxha, tifozëria e kuqe pushtoi terrenin e stadiumit, duke festuar bashkë me skuadrën një trofe më se të merituar.

Megjithatë asgjë nuk u mbyll aty, pasi atmosfera festive u zhvendos në një vend më të madh, si sheshi “Nënë Tereza”, ku kishte vend për të gjithë tifozërinë, edhe ata që nuk ishin në stadium.

Më poshtë kemi sjellë një galeri me foto nga festa e titullit, e Partizanit:

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency