Kategoria Superiore

Partizani ul pretendimet ekonomike për Solomon, transferimi në Azerbajxhan më afër!

Partizani në këtë merkato ka afruar dy futbollistë si Stenio Junior dhe Valentino Murataj, por prezantimi i tyre ende nuk është bërë për një fakt shumë të thjeshtë. Të kuqtë fillimisht duan të shesin dhe lojtari i cili është më predispozuar për t’u larguar është nigeriani Solomon. Ish lojtari i Partizanit të Beogradit, kërkohet nga Neftchi Baku skuadër tek e cila luan edhe ish-mesfushori i të kuqëve Bruno Telushi. Fillimisht Partizani kërkonte rreth 100 mijë dollarë për kartonin e Solomon, por tashmë presidenti Demi dhe drejtori Olsi Rama kanë ulur pretendimet e tyre ekonomike dhe Partizani është i gatshëm ta shesë sulmuesin për 50 mijë dollarë, një shifër e pranueshme kjo për arkat e skuadrës azere. Në këtë sezon, Solomon i cili ka kontratë deri në verën e vitit 2022 me Partizanin është aktivizuar në 12 ndeshje me skuadrën e Dajës duke shënuar dhe 2 gola, teksa është aktivizuar si sulmues krahu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency