Kategoria Superiore

Partizani zgjat kontratën edhe me “xhevahirin” e sulmit

Dy lajme të mira nga Partizani brenda një ditë. Klubi i kuq ka zyrtarizuar nënshkrimin me Herlad Markun, ish-mesfushorin e Vllaznisë, si dhe ka zgjatur bashkëpunimin me xhevahirin e ekipit, Jurgen Bardhi, lojtar i rritur në akademinë e kuqe.

23-vjeçari, prodhim i akademisë së Partizanit do të vazhdojë të luajë një rol kyç në organikën e të kuqve nën drejtimin e Dajës.

Gjatë sezonit të fundit Bardhi u aktivizua në 34 ndeshje të Superiore, ndër të cilat 32 si titullar, si dhe ka mundur të shënojë 5 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency