Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

Partizani zyrtarizon trajnerin e U-21, një emër i njohur për familjen e kuqe

Partizani zyrtarizon trajnerin për skuadrën e 21-vjeçarëve. Klubi i kuq ka njoftuar se drejtimin e U-21 do ta marrë Gerd Haxhiu, që është një emër i njohur për familjen e madhe të Partizanit, pasi vite më parë, kur të kuqtë militonin në kategoritë inferiore, e ka drejtuar skuadrën e parë.
“Ekipi U-21 i Partizanit do të nisë zyrtarisht përgatitjet më 8 gusht, ora 10:00, në ambientet e kompleksit sportiv Partizani.
Në kuadër të riorganizimit të skuadrës, klubi është i hapur dhe mirëpret elementë të kësaj moshe, të cilët dëshirojnë t’i bashkohen familjes së kuqe”, sqarohet në njoftimin e klubit.

 

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...