Gossip

Partneret e futbollistëve të Juves, shkëlqejnë në festën e titullit (Foto)

Futbollistët e Juventusit festuan mbrëmjen e djeshme titullin e tetë kampion radhazi në Itali, në një ceremoni spektakolare të organizuar në stadiumin “Allianz Stadium” të Torinos, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes me Atalantën.

Të pranishëm ishin shumë ish futbollistë të bardhezinjve, që bashkë me futbollistët, tifozët dhe drejtuesit, festuan deri në orët e vona të mbrëmjes, ndërsa pas daljes nga stadiumi, u bë edhe parada e zakonshme në rrugët e qytetit.

Megjithatë vëmendjen e tërhoqën edhe “Wag”-sat, apo partneret e futbollistëve bardhezinj, të cilat tërhoqën vëmendjen me prezencën e tyre në stadium. Georgina Rodriguez, Michela Persico, Oriana Sabatini, Miriam Sette, ishin disa prej emrave që zbukuruan “Allianz Stadium”-in mbrëmjen e djeshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency