Gossip

Partnerja e Iannones: Kur jam e dashuruar, nuk tradhtoj…

Giulia De Lellis flet në një intervistë të gjatë për Velvet për historinë e saj të dashurisë me Andrea Iannonen.

“Kur jam e dashuruar, nuk tradhtoj. Tani jam e dashuruar, shumë. Kam qenë e dashuruar edhe dy herë të tjera. Sigurisht që bëhet fjalë për dashuri të ndryshme, të përjetuara me vetëdije të plotë, por unë kurrë nuk kam tradhtuar. Mendoj se një njeri me vlerë, që dashuron, nuk duhet ta bëjë kurrë, as në historitë e dashurisë as në familje.”

Giulia zbulon me tej se ka në plan të martohet me pilotin e MotoGP dhe të bëhet nënë.

“Shpresojmë që të shkojmë në altar, por më pëlqen ta shijoj jetën. Sigurisht që në një të ardhme, do të bëhem nënë. Projektet? Të ardhmen e krijoj vetë dhe shpresoj që të arrij sa më lart. Më pëlqen të punoj me një projekt televiziv, pse jo të kem një program timin.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency