Kategoria Superiore

Pas Çanit, Partizani largon një tjetër sulmues

Vetëm pak orë pas fitores minimale në Kamëz, Partizani ka njoftuar ndërprerjen e kontratës me një tjetër futbollist të repartit të sulmit.

Kështu pas Edgar Çanit, ka qenë radha e Besart Abdurrahimit, që të ndahet nga klubi i kuq dhe të kërkojë një tjetër destinacion për të vijuar karrierën e tij.

Lajmi është bërë i ditur nga klubi kryeqytetas nëpërmjet një deklarate zyrtare, ku theksohet se palët kanë vendosur ndërprerjen e kontratës me mirëkuptim.

Sulmuesi 28-vjeçar, shqiptar i Maqedonisë, iu bashkua Partizanit në fillim të 2018-ës dhe gjatë gjysmës së dytë të sezonit, ka luajtur 11 takime dhe ka shënuar 2 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency