Merkato

Pas Cobbinah, në Egjipt duan edhe Nwabuezen!

Pas Winful Cobbinah, klubi i Superligës egjiptiane, Cleopatra kërkon të firmosë me një tjetër yll të Kategorisë Superiore. “Panorama Sport” zbulon se në radarët e drejtuesve të Cleopatra ka përfunduar kryegolashënuesi i edicionit të kaluar në kampionatin shqiptar sulmuesi i Laçit Kyrian Nwabueze, i cili nuk e ka nisur mirë këtë sezon të ri me kurbinasit dhe një faktor kryesor për këtë është se bomberi nigerian me pasaportë amerikane kërkon largimin nga Laçi pasi është joshur nga një kontratë në terma më të mirë financiarë. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë gjatë ditëve në vazhdim por duhet theksuar se momentalisht merkato në Egjipt është e hapur dhe largimi i Nwabuezes është mëse i mundshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency