Merkato

Pas de Jong, Barça merr edhe de Ligt nga Ajaxi!

Frenkie de Jong te Barcelona do të ndiqet edhe Matthijs de Ligt. Duke iu referuar atyre çfarë shkruajnë mediat të ndryshme drejtuesit e klubit blaugrana e kanë arritur marrëveshjen me Ajaxin dhe menaxherin e futbollistit Mino Raiola për transferimin e mbrojtësit 19-vjeçar në Camp Nou verën e ardhshme. Njeriu që eliminoi Juventusin nga Champions League me golin e tij pritet t’i kushtojë arkave të Barcelonës rreth 80 milionë euro, me 70 prej tyre që do të shkonin në arkat e Ajaxit ndërsa 10 milionë të tjera në xhepat e agjentit të lojtarit Mino Raiola. Marrëveshja është arritur por ajo do të bëhet zyrtare vetëm në fund të sezonit ndërkohë që de Ligt dhe de Jong me praninë e njëri-tjetrit do ta kenë më të lehtë përshtatjen te Barcelona ndërkohë që blaugrana me shtatlartin 19-vjeçar në skuadër do të blindonin edhe qëndrën e mbrojtes me de Ligt që shikohet si pasuesi ideal i Gerard Pique i cili është në vitet e tij të fundit të karrierës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency