Eredivisie

Pas De Ligt e De Jong, Ajaxi mund të humbasë një tjetër talent

Nuk mjaftojnë largimet e De Jong dhe De Ligt, pasi Ajaxi këtë verë mund të humbasë një tjetër talent. Bëhet fjalë për David Neres, për të cilin Drejtori Sportiv i klubit, Overmars pranoi se ka një ofertë të rëndësishme, por pa e zbuluar emrin e ekipit.

Ai theksoi se klubi dëshiron ta mbajë sulmuesin brazilian, i cili për meritë të trajnerit shpërtheu sezonin e kaluar, duke fituar edhe një vend në Seleçao.

Largimi i Neres do të ishte një goditje e madhe për kampionët e Holandës dhe javën e ardhshme pritet të jetë gjithçka më e qartë lidhur me të ardhmen e 22-vjeçarit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency