Connect with us

Hi, what are you looking for?

La Liga

Pas debutimit me Barçën, Gundogan: Nuk jam i lumtur, por ky është vetëm fillimi!

Debutimi në La Liga për Ilkay Gundogan, i cili dje doli në fushë nga minuta e parë me fanellën e Barcelonës për t’u zëvendësuar në minutën e 79-të, nuk rezultoi siç mesfushori e priste.

Në një reagim në rrjetet sociale, pas ndeshjes me Getafen që u mbyll me barazim pa gola, Gundogan u shpreh i pakënaqur për mënyrën si përfundoi ky takim.

Lexo edhe: 

“Mirënjohës për debutimin tim në La Liga me Barcelonën. Aspak i kënaqur me rezultatin, por ky është vetëm fillimi. Ecim Barça!”,-shkruan ai.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...