Bundesliga

Pas Drejtorit Sportiv, Dortmundi konfirmon edhe trajnerin për sezonin e ardhshëm

Ditën e djeshme Drejtori Sportiv i Borussias së Dortmundit, Michael Zorc firmosi zgjatjen e bashkëpunimit me klubin verdhezi deri verën e 2022-shit, ndërsa konfirmoi edhe për sezonin e ardhshëm një tjetër personazh të rëndësishëm.

Bëhet fjalë për trajnerin Lucien Favre, i cili ka qenë në pikëpyetje për të ardhmen ndonëse ka edhe një vit kontratë me verdhezinjtë, por Zorc ka konfirmuar se edhe për sezonin e ardhshëm do t’i besohet sërish zviceranit.

Favre dështoi për të dytin sezon radhazi të thyejë hegjemoninë e Bayernit të Mynihut në kampionat, ndaj u fol për një shkarkim të mundshëm të tij këtë verë, pro duket se drejtuesit e klubit i besojnë punës së tij dhe do të provojnë titullin sërish sezonin e ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency