Digitalb Kupa

Pas Duros e pëson e Josa, Prishtina eliminohet nga Trepça ‘89

Trajnerët nga Shqipëria duket nuk kanë afeksion me Digitalb Kupën e Kosovës. Pas Shpëtim Duros (trajner i Dritës së Gjilanit), edhe Mirel Josa detyrohet të heqë dorë nga ky kompeticion në fazën çerekfinale.

Prishtina u eliminua nga Trepça ’89 në kyeqytet, duke mos e shfrytëzuar faktin që luante në fushën e saj. 0-0 përfundoi koha e rregullt por edhe dy pjesët e shtesës me nga 15 minuta secila, me fituesin që do të përcaktohej nga goditjet e 11-metërshave.

Nga gjashtë seritë e gjuajtura në “Fadil Vokrri” bardhekaltrit gabuan dy herë në të parën dhe të fundit, ndërsa për mitrovicasit gaboi Orges Gava.

Në gjysmëfinale të Digital Kupës së Kosovës, përveç Trepçës ’89 janë kualifikuar edhe Vëllaznimi, Feronikeli e Ballkani.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency