Kategoria Superiore

Pas dy sezonesh, Kotobelli komunikon divorcin me Kukësin

Blerim Kotobelli është futbollisti i radhës që i jep lamtumirën Kukësit, pas një sezoni mjaft zhgënjyes nga ana e verilindorëve. Lajmin e ka dhënë vetë mbrojtësi i majtë në rrjetet sociale, ku thekson se ka mbyllu bashkëpunimin dy vjeçar me klubin e Kukësit.

“Faleminderit për këto dy vite të bukura që kalova. Suksese Kukësi”, shkruan mbrojtësi Kotobelli në rrjetet sociale të tij, duke zyrtarizuar kështu edhe divorcin me klubin verilindor.

Nga Kukësi janë larguar disa futbollistë pas përfundimit të sezonit dhe disa të tjerë janë pezull, pasi drejtuesit e klubit po punojnë për të emëruar fillimisht trajnerin dhe për të nisur më pas kompletimin e organikës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency