Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Pas Galatasaray, Arda Turan kërkohet dhe nga Monaco

Shtohen skuadrat që dëshirojnë shërbimet e mesfushorit të Barcelonës, Arda Turan. Sipas mediave turke, pas Galatasaray-it, në garë për shërbimet e lojtarit ka hyrë edhe Monaco. 30-vjeçari është drejt largimit nga “Camp Nou”, me klubin turk dhe francez që janë gati të garojnë mes tyre për të siguruar shërbimet e Turan. Në fakt agjenti i tij, Jorge Mendes është në bisedime me të dyja ekipet.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....

Conference League

Ernest Muçi bëhet padyshim protagonisti i mbrëmjes në Conference League, pasi ia doli të shënojë dy herë në ndeshjen e parë në grup mes...