Merkato

Pas Hakimit, Interi tenton edhe David Alaban!

Pas Achraf Hakimit, Interi i Antonio Contes synon të bëjë një tjetër goditje të madhe në mbrojtje. SportMediaset zbulon se zikaltrit kanë nisur prej kohësh kontaktet me David Alaban, austriakun që për momentin refuzon të rinovojë kontratën që i skadon në vitin 2021 me Bayern Munich. Alaba ka profilin ideal për Conte pasi mund të përdoret si mesfushor i majtë në skemën 3-5-2 por si edhe mbrojtës i majtë në 3-shen e prapavijës. Përpara mbylljes së kufijve për shkak të COVID-19, Alaba ka qenë dy herë i pranishëm në Milano për të takuar drejtuesit zikaltër. Aktualisht në merkato ai vlerësohet 50 milionë euro, ndërsa te Bayerni paguhet 11 milionë euro në sezon. Pas austriakut janë edhe Reali i Madridit, Manchester City dhe Paris Saint Germain por Interi i ka hedhur bazat dhe nuk do të ishte aspak surprizë transferimi i  28-vjeçarit te skuadra e Contes, ndërsa në marrëveshjen mes palëve mund të përfshihet edhe kartoni i Ivan Perisic.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency