Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Pas Icardit, një tjetër emër i PSG-së drejt Galatasaray-t

Pas Mauro Icardit, mundet që një tjetër emër i Paris Saint-Germain të transferohet së shpejti te Galatasaray.

Sipas raportimeve të medieve turke, mesfushori portugez, Renato Sanchez me shumë mundësi sezonin e ardhshëm do të luajë në Turqi, pas një sezoni me vetëm shtatë paraqitje si titullar me PSG-në.

Lexo edhe:

Megjithatë për të siguruar shërbimet e Sanchez, Galatasaray do duhet që së pari të kualifikohet në Champions League.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...

Featured

Andrea Pirlo rikthehet të luajë futboll në moshën 44-vjeçare. Mediet italiane raportojnë se Pirlo do të luajë në Kings League, pas mbylljes së eksperiencës...